Jsme nadšeni z naší nové spolupráce se společností Siemens Industry Software. Díky Simcenter SCADAS a Simcenter Anovis máme nyní možnost nabízet našim zákazníkům další technologii pro kontrolu kvality, která nám umožňuje dosáhnout vyšší úrovně efektivity a spolehlivosti při odhalování vad. Tato spolupráce posouvá naše služby a můžeme tak lépe vyhovět potřebám našich klientů.“ říká Alexandr Pacal, technický ředitel společnosti QPAG.

Simcenter SCADAS je hardware, který se vyznačuje flexibilitou, výkonem a přesností při provádění široké škály multifyzikálních měření. S jeho pomocí mohou zákazníci společnosti QPAG provádět kontroly kvality prostřednictvím zvuku a vibrací s maximální efektivitou a spolehlivostí.

 

Mezi klíčové výhody využívání Simcenter SCADAS patří:

  • Flexibilita a výkon hardwaru, který umožňuje provádění široké škály měření.
  • Možnost integrovat různé typy analogových a digitálních převodníků pro akustická, vibrační a odolnostní řešení.
  • Jednoduchá integrace hardwaru se softwarem Simcenter Testlab pro rychlé nastavení testů a přesné výsledky.
  • Možnost pořízení hardware jako službu (Hardware as a Service – HaaS), což umožňuje minimalizovat počáteční investice a optimalizovat náklady.

 

Simcenter Anovis (Acoustic Noise and Vibration Signal) nabízí kompletní softwarovou a hardwarovou platformu pro robustní a spolehlivé koncové testování v průběhu výroby. Systém Simcenter Anovis je kompletní řešení pro přesné a objektivní kontroly vyhovuje/nevyhovuje: od testování točivých strojů na konci výrobní linky až po nedestruktivní testování komponent a monitorování výrobních strojů s analýzou vibrací a zvuku.

Spolupráce se společností QPAG přináší pro Siemens Industry Software jedinečnou příležitost více rozšířit dosah našich inovativních technologií. Vidíme v této spolupráci skvělý potenciál pro poskytování špičkových řešení v oblasti kontroly kvality a průmyslového inženýrství. Jsme přesvědčeni, že spojením našich sil je začátkem hlubší spolupráce, a zákazníkům poskytneme ještě větší hodnotu.“ doplňuje Jiří Kabourek, partner management executive Siemens Industry Software.


O společnosti QPAG:

Skupina QPAG je přední poskytovatel technologických řešení v oblasti kontroly kvality. V průběhu posledních let se stala vyhledávaným dodavatelem i v oblasti automatizace a digitalizace procesů kvality. Je známá především profesionálním a inovativním přístupem k řešení potřeb zákazníků napříč různými odvětvími.

Kontakt pro média:

Ing. Martina Lazarová
PR a marketing manažer skupiny QPAG

  • T: +420 734 449 084
  • E: mlazarova@qpag.cz
  • W: www.qpag.cz

O společnosti Siemens Industry Software:

Siemens je globální technologická společnost, která je známá svými inovativními řešeními pro průmysl, energetiku a zdravotnictví. S více než 170 lety zkušeností je Siemens lídrem v oblasti digitální transformace a průmyslové automatizace.

Kontakt pro média:

Jan Przeczek
Partner Sales Executive Siemens Industry Software

  • T: +420 734 615 000
  • E: jan.przeczek@siemens.com
  • W: www.sw.siemens.com